| anonim_4396 a întrebat:

Salut,caut un telefon pana in 500 de lei,smartphone,cu Android,fara qwerty,de preferat Samsung,LG,Nokia(sa nu fie din seria asa),chiar HTC,Allview, sa mearga google play si youtube pe el, ceva sugestii? dau funda si vot.

Răspuns Câştigător
| Mihail2020 a răspuns:

Nokia N98 mini, Samsung Galaxy mini 2, FX520, RAZR MAXX HD.

3 răspunsuri:
| sweetistaaaa a răspuns:

Eu am Samsung galaxy y young si merge perfect. Costa aprox. 480 de lei.

| paralela45 a răspuns:

Salut! Samsung galaxy mini ar fi ceva pentru tine. Costa cam 500 lei la liber de la Vodafone, iar Samsung Galaxy Mini 2 costa 600 lei. De asemenea poti sa te uiti la smartphonurile din gama Vodafone Smart. Sper ca te-am ajutat! Mult noroc!