| syjey a întrebat:

Ce parere aveti despre acei oameni care indiferent ce le-ai spune iti dau o replica inteligenta? ba ironica, ba cu subinteles ba chiar filosofica uneori sau amuzanta?

3 răspunsuri:
| arrriadna a răspuns:

Stii, am o prietena in genul asta.
Uneori imi e greu sa discut cu ea. De fapt de-asta ne si vedem rar! Sunt momente cand iti doresti sa vorbeasca "la fel ceilalti oameni" si nu pot. Prietena mea... Asa e ea facuta, parca ar vorbi in parabole non-stop, iar eu trebuie sa imi traduc mesajul in minte. Obosesc... Pt a imi face viata usoara ii spun: "zii exact ce vrei sa transmiti, nu mai ambala mesajul, ca imi adorm neuronii!". Si rade. Ii e greu ei laughing))

| 13 a răspuns:

Sunt oameni culticare gandesc repede. Daca replicile devin obraznice atunci trebuie sa le atragi atentia.

| maria4545 a răspuns:

Eu sunt asa✌️si o părere geniala despre mine