| denisa03 a întrebat:

Salut,ce sa fac? nu mi se trimite acel email de confirmare pentru facebook,si daca nu se trimite mi-am facut contul degeaba, cum pot sa o fac sa apara?

6 răspunsuri:
| MitroKta a răspuns:

N-ai completat adresa de mail corecta? incearca sa te loghezi cu datele pe care le-ai ales si vezi ce zice. Daca zice ca nu esti in baza de date mai fa-ti o data contul cu aceleasi date. Daca te lasa sa treci inseamna ca gresisei mailul la inceput... Nu stiu ce sa zic, astept raspuns!

| denisa03 explică (pentru MitroKta):

Pai merge sa intru pe facebook, dar nu merge sa dau like la orice pagina, imi spune sa confirm email-ul, dar nu am primit nimic legat de facebook pe acel email

| MitroKta a răspuns (pentru denisa03):

Aaa! :p Pai uite, faci asa:
Te duci in dreapta sus, apesi pe rotita aia dintata pe care apesi si daca vrei sa te deconectezi si alegi setari in meniul care se deschide. Te duce pe o pagina de setari generale si acolo ai undeva un camp in care scrie: "Email: adresa de email principala:..." unde... e mailul tau. In dreptul lui apesi pe editeaza si iti deschide meniul cu mailul. Tu te duci la adauga o adresa de email( in primul rand ti-o verifici pe cea actuala daca e scrisa bine) si iti scrii adresa ta asa cum trebuie, o adaugi, o setezi ca adresa principala si o stergi pe cealalta. Salvezi optiunile si vezi ce se intampla.

| MitroKta a răspuns:

Ar fi indicat sa citesti si asta inainte sa te apuci te facebook la greu;))
http://itmoldova.com/......a-le-stii/