| catamafia1 a întrebat:

Salut,ce sa fac si eu sa am accent frantuzesc, multumesc.Dau funda + vot

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ia lectii de la profesor bun.
Te pup!

| SuneteDeChitara a răspuns:

Nu cred ca poti sa ai accent frantuzesc perfect. Doar cei care s-au nascut in Franta pot sa vorbeasca franceza cu un accent perfect.
Dar asa ca idee, poti sa iei lectii de la un profesor foarte bun.

| andreea9701 a răspuns:

Incearca sa vorbesti rarait laughing

| EvelinaRegal a răspuns:

Incearca sa vorbesti in fiecare zi 10 min cate o propozitie timp de 2 ore zilnic, mai uitate la videoclipuri in franceza si incearca sa vorbesti in acelasi tmp cu el sau mai bine incearca asta cu cantece de preferabil sa iti placa... sper ca te-am ajutat