| Takeen a întrebat:

Salut,ce se intampla cu telu meu? Nu merge sa sun,am minute, semnal full dar de fiecare data cand vreau sa sun pe cineva imi spune ca doar Apeluri de Urgenta funda!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cartela este prajita(sic). Mergi la un magazin din reteaua ta sa iti dea alta.Se face gratuit.Iti transfera toate contactele pe ea.Numarul se pastreaza.Am patit-o si eu.

| soul2soull a răspuns:

Vezi sa nu ai dezactivat toate apelurile care ies din telefon sau care intra... sau vezi poate a ramas pe auto respingere apeluri primite/efectuate ori sa nu fie pe modul avion

| LIN2010 a răspuns:

Cred ca trebuie sa reincarci.Respecte

| d3men7zel a răspuns:

Verifica setarile la apeluri daca nu scoate cartela si bag-o iar happy sper ca iti e de ajutor

| JustMeAndMyWorld a răspuns:

Nu este cumva codat in alta retea decat cea pe care o utilizezi tu?

| MuzicaBooM a răspuns:

Probabil cartela SIM nu este activata