| Modx a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy mini, si dintr-o data mi-a aparut Numai alepuri de urgenta, am semnal full, dar nu merge sa sun, "Numai apeluri de urgenta". Sa fie de la telefon sau de la cartela.Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| Alexandrup a răspuns:

Si mie mi se intampla, ai incercat sa dai restart? La mine a mers! Funda!

| ninaelenadobrev a răspuns:

Telefon

| Modx explică:

Am rezolvat gata, era cartela demagnetizata sau ceva de genu

| KisSYoUBabY a răspuns:

Buna, deci tine apasat pe butonul din dreapta telefonului( ala care iti blocheaza telefonul) si uitate sa vezi daca nu-i dat pe mod avion trebuie sa scrie: Mod avion este DEZACTIVAT daca scrie ACTIVAT dai pe el si o sa se dezactiveaze, si incearca sa suni sa vezi ca o sa mearga, daca nu e problema asta atunci chiar nu stiu... Baftaa!