| Georgemy2 a întrebat:

Salut,daca comand un produs depe net si il livreaza la posta cum platesc, se poate fara card?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Platesti ramburs, adica da banii cand ridici produsul de la posta

| dannyel86 a răspuns:

De obicei platesti cand ridici coletul, adica ramburs. Se pot face si plati anticipate prin card sau cont bancar, dar acestea sunt doar alternative la varianta ramburs. Desi exista si vanzatori care vor plata exclusiv online, prin card.

| mont a răspuns:

Depinde cum te intelegi cu vanzatorul. Deregula se poate si cu plata in cont bancar sau ramburs.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Produsele de pe net comandate prin posta romana se platesc ramburs cu bani lichizi. Costul produsului plus taxa postala este suportata de tine.

| ShadoWCrist a răspuns:

Desigur,se poate fara card.Succes!

| Damian_Roland_1996 a răspuns:

Se poate plati fara card, ramburs si cand ajunge coletul vei primi acasa o hartie cu care te duci la posta si ridici coletul doar atat(simplu). Succes

| BibuxBii a răspuns:

Da,platesti la posta cand iei produsul happy

Întrebări recente