| Dragos2001 a întrebat:

Salut cei de pe TPU! As vrea sa imi cumpar un notebook. Vreau sa ma ajutati spunandu-mi si dandu-mi idei de notebookuri. Ca pret nu as vrea sa depaseascu 8 mil. In legatura cu jocurile vrea sa imi mearga neaparat metin2 si in legatura cu sistemul de operare windows doresc.

Răspuns Câştigător
| artagonlord a răspuns:

Nu prea ai cum sa iti cumperi un notebook si sa si ai performanta pe el la 8 milioane
Uite aici un site cu laptopuri si poti sa setezi dupa pret www.intend.ro

2 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Poate netbook. La 8 mil. nu găsești notebook decât pe okazii, la mâna a doua.
Îți recomand din suflet Asus, și sistemul de operare îl pui tu pe care îl vrei. El poate să vină cu Linux, se schimbă.

| John1973 a răspuns:

Uite aici unul bun http://bit.ly/1r4Uj4x