| radwoo24 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine in Wordpress? Am un site (gazduit free deocamdata) si am intrat in Dashboard la Settings. Dupa, ai acolo Wordpress Url si Site url. Am pus din greseala exemplu.wordpress.com la Wordpress si la Site url am lasat exemplu.net. Acum cand intru pe exemplu.net si dau log in ma duce in dashboardul de la exemplu. wordpress.com

PS: Sunt admin pe ambele siteuri si am acelasi username pe ele :"radwoo24" ca si cel de la TPU.

FUNDA NORMAL SI VOT! poate chiar doua funda daca raspundeti mai repede big grin... si sa mearga

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intră din nou acolo, albăstreşte, şterge şi scrie corect.