| 7 a întrebat:

azi am vrut sa intru pe un site pe care obisnuiesc sa intru destul de des, insa mi-a aparut "Hacked By...".
apoi am incercat sa intru in contul meu si mi-a aparut ca username-ul sau parola nu sunt bune.am intrat si de pe telefon si se intampla acelasi lucru.presupun ca e vorba de un hacker ce a spart site-ul...
as vrea sa imi explice cineva despre ce e vorba si ce pot face sa mearga site-ul.
multumesc! sper ca am explicat cat de cat bine!

1 răspuns:
| WR104 a răspuns:

Nu ai ce face, astepti pana ce problema va fi rezolvata de catre administratorii respectivului site.
Succes!