| VladHd a întrebat:

Salut cine stie niste jocuri de strategie faine in care construiesti case faci armata etc. dar faine

Răspuns Câştigător
| Silviu_1540 a răspuns:

Salut! Jocul meu preferat de strategie este Age Of Empires 3, Este vorba despre mai multe teritorii(mai exact max. 6), iar tu esti unul dintre ele si trebuie sa construesti oameni de lucru care taie lemne, lucreaza in cariere de piatra si aur si culegatori, pe langa acestia poti proiecta razbionici (arcasi, calareti, paznici, camicazi, etc.)...iti spun eu ca te va fascina acest joc. Distractie placuta pe acest joc! Daca mai vrei detalii sau daca te pot ajuta cu achizitionarea trimite-mi un mesaj pe TPU si eu iti voi trimite Id-ul de mess ca sa mai vorbim! ciaooooooo

6 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

Age of Empire, Rise of nation ( rise of nation se potriveste mai bine)

| Freshh a răspuns:

Warcraft 3

Răspuns utilizator avertizat
| Georg3 a răspuns:

STRonghold Crusadertongue
SImplu de jucat, fara prea multe batai de cap
Incearca-l!

| sucdemere11 a răspuns:

Salut! Uite unul la linkul acesta:
http://ro.forgeofempires.com/? invitor_id=354444&world_id=ro1&ref=player_invite_link
Sper sa iti placa.

| Vasilescu_Damian_1994 a răspuns:

Rise of Nations este super tare!