| Phineas a întrebat:

Cine stie site-ul Dhgate? Acest site da "tepe" sau este un site serios? Am vorbit cu cineva de acolo si au spus sa platesc cu cardul...si nu prea vreau sa platesc cu cardu' ca poate o sa-mi ia toti baniii din cont sau alte lucruri care pot face cu contul meu.
Funda pentru cine imi da un raspuns(bun)!

6 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

Eu zic sa te astamperi cu platitul online pe site-uri neverificate temeinic si de altii! big grin Daca cineva de pe site-ul ala are cont aici si-ti spune: "Da da sunt seriosi!" tu te pui fuga sa ramai fara bani in cont!?!?! Mai multa atentie!winking Astept funda promisa! happy

| Phineas explică (pentru MoneyMoney):

Pai ti-as da funda daca m-ai fi ajutat...dar acum nu m-ai ajutat cu nimic.
Eu am spus ca vreau sa-mi spuna candva daca stie site-ul sigur.Mai incearcawinking

| Phineas explică (pentru Phineas):

Cineva*

| MoneyMoney a răspuns (pentru Phineas):

Si te-ar fi incantat mai mult sa te mint si sa-ti zic: "Da am cumparat si eu si este sigur!"winking OK sa stiu pentru data viitoare! happy

| MoneyMoney a răspuns (pentru Phineas):

Si te-ar fi incantat mai mult sa te mint si sa-ti zic: "Da am cumparat si eu si este sigur!"winking OK sa stiu pentru data viitoare!

| Phineas explică (pentru MoneyMoney):

Nu m-ar fi incantat sa ma minti si sa imi sp asta, dar nu pot sa iti dau funda pentru ca poate mai raspunde si altcineva care a cumparat de acolo si merita el funda. Oricum mersi de raspuns!