| IAmSanTa a întrebat:

cine vrea sa mearga cu rolele. sunt incepator si as vrea un parteber sau mai multi. subt din bucuresti s6 daca e aranjam un traseu.

Răspuns Câştigător
| Nickname1890 a răspuns:

Https://www.facebook.com/groups/226465630871099/

te poti alatura acestui grup de rolleri si biciclisti in fiecare vineri seara pe la ora 21-22 pleaca din herastrau intr-un tur al bucurestiului. Aflii acolo mai multe detalii.

2 răspunsuri:
| IAmSanTa explică:

Mersi. o sa ma mai gandesc faza este ca eu de abia daca pot sa merg stii cumva un loc ferit de oameni pentru a exersa? Xd sunt nou in Bucuresti

| Nickname1890 a răspuns (pentru IAmSanTa):

Parcul, daca mergi in timpul zilei este liber... sau la Politehnica, in campusul universitatii e mult spatiu sa poti exersa.