| MehRoxy a întrebat:

Care este cel mai bun traseu Bucuresti-Firenze?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Prin Slovenia! Uite aici toata ruta cu harta, timp, kilometrii si Ruta Bucuresti - Firenze pas cu pas
http://distante-rutiere.turism-zone.ro/......-3655.html

Bafta!

2 răspunsuri:
| Darria a răspuns:

Http://www.viamichelin.com/web/Routes introdu in stanga datele[orasul, tara etc] si selecteaza din ce punct de vedere vrei sa iti construiasca traseul. poti de exemplu sa vrei confort, drumuri bune, timp putin sau monumente pe drumul pe care il parcurgi. Site-ul asta te ajuta cu toate, dar parerea mea e ca ar trebui sa faci :Bucuresti-Arad-Szeged(Ungaria)-Slovenia-Firenze. Cand folosesti site-ul pe care ti l-am dat, selecteaza la "add a stage" un oras din Ungaria, pentru ca altfel el iti va face traseul prin Serbia, tara in care nu poti sa intri decat cu viza :)

| Deelya a răspuns:

Www.viamichelin.com te poate ajuta cu siguranta.