| maf a întrebat:

Salut, cum as putea obtine niste probe de fotbal in strainatate? Eu am mai jucat in Italia, Malta, dar fara agent e greu de gasit echipe mai ales in strainatate, daca are cineva niste ponturi ceva sunt bine venite. Multumesc.

2 răspunsuri:
| ralucutzica a răspuns:

Demonstreaza ca esti bun, si ca stii ceea ce faci...Bafta multa.

Plzz Funda?

| Robert-Oliviu_Romaniuc_1996 a răspuns:

Si eu incerc dar degeaba. m-am gandit sa ma duc cu cumnatul care locuieste in Italia la un patron de fotbal de acolo sa merg la el acasa.stiu ca pare rusinos dar merita incercarea deoarece stiu ca am valoare si potential.pot ajunge mai cv ca varane de la real.sau cauta fb-uri de antrenori italieni si da le cereri si vb cu ei.eu asa am sa fac ma rog la dumnezeu