| maf a întrebat:

Sunt disperat. Salut am 21, sunt fotbalist joc de la 7 ani, am jucat in Italia, Malta, acum am venit de la probe din Anglia dar mi s-a oferit prea putin si nu aveam cum ramane. La varsta de 15 ani am semnat cu FC National, dar m-am despartit de aceasta tara la 17 ani. Acum m-am intors in jegul acesta si nu sunt primit nici macar la o echipa din liga a 3-a pentru ca nu sunt "baiatul lui CUTARITA". Ma rog am incercat doar la 2 echipe. Dar chiar nu stiu la ce echipa sa ma mai duc. Am nevoie de bani va rog spuneti-mi si mie echipe de fotbal in Bucuresti sau pe langa. Multumesc. ps in Italia nu conta cine-i tactu ca sa joci la echipa mare. in ce tara traim.

9 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Am si eu cativa prieteni care practica fotbalul, ca sport de performanta, si e foarte greu pentru ca piata e supra saturata de fotbalisti, ai nevoie de oamni sus, care sa te vada... altfel sunt sanse mici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai venit in jegul acesta trebuie sa te comporti ca un jeg, gaseste-ti alta meserie omule

| maf explică (pentru anonim_4396):

Sa dau cu picioru la toata munca pentru ce? Nu esti un exemplu bun.

| anonim_4396 a răspuns (pentru maf):

Mdaaa, maine poimaine te vad si pe tine infiripat in nu stiu ce afaceri dubioase laughing mergi inapoi in Italia ca aici nu faci fata, esti prea slab pentru campionatul Romaniei

| maf explică (pentru anonim_4396):

Poate ai dreptate happy

| BlitzLikeXd a răspuns:

Ar fi dinamo Bucuresti, rapid Bucuresti sau steaua Bucuresti progesul Bucuresti

| Crissu3005 a răspuns:

Dc vrei neaparat in Bucuresti? poti incepe si de la echipe din alte orase

| BMWPower a răspuns:

Pacat ca n-ai incercat la CS U Craiova laughing, FC U Craiova cand se faceau probe, cred ca si acum se mai cauta jucatori.

| DccRep a răspuns:

Ieu as spune sa joci mai intai in Italia, pe bani putini si sa reusesti sa faci inpresie Apoi o sa fii cautat de echipe din Romania. Apropo daca iei decizia asta, sa ai incredere intin nu in ce spun altii. laughing