| DeeaLovesRock a întrebat:

Cum as putea sa ma integrez mai usor printre niste persoane necunoscute? Precizez ca o sa am un concurs unde ne vom intalni 25 de judete, pentru o perioada de 5 zile. Eu sunt o fire mai timida, care nu am curajul sa ma bag in seama. Cum sa imi fac prieteni mai usor? Cum sa le vorbesc? puppy dog eyes.

3 răspunsuri:
| DeeaLovesRock explică:

De ecoturism, mai precis orientare turistica.

| linsey a răspuns:

Hei ce faci sunt deealovesrock (iti zici numele) face'ti cunostinta si vorbiti lucruri bleble si dupa pampam o sa te intelegi cu totii:*(sper ca o sa meargahappy ):*

| Miha3 a răspuns:

Hey. pai in primul rand trebuie sa fi tu insati si poti intra in discutii cu referire la concursul respectiv. O sa vezi ca o sa fie usor si o s ate integrezi repede atata timp cat sunteti persoane cu lucruri in comun. Apropo ce fel de concurs este?