| Stf012 a întrebat:

Poate ca intrebarea asta sa fie cam 'tampita'big grin
Cum a-s putea sa ma cunosc...de fel sunt mai timida si nu prea ma integrez asa de usor...cum a-s putea sa ma schimb?

3 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu e tampita de loc intrebarea.A te cunoaste inseamna a merge cu pasi mai siguri in viata, a alege o cale care ti se potriveste cel mai bine.Trebuie sa iei in,, vizor,, o alta persoana cunoscuta, sa-i analizezi comportamentul si sa constati ce iti place sau nu. Apoi analizezi cum te-ai comporta tu, pentru a face anumite schimbari.Cu cat mai multe persoane iei in,, vizor,, cu atat mai mult observi ce anume ti-ar placea sau nu sa se observe,, din afara,, in comportamentul tau. Elimini ce nu-ti place la altii si pastrezi ce consideri ca e de apreciat.