| AndreiFTW1 a întrebat:

Cum as putea sa transform telefonul in camera video sport, as dori sa filmez intre timp ce ma duc pe bicicleta dar unde sa pun telefonul? Am vazut ca poti sa pui pe cap camerele video de sport, dar eu as dori sa fac aceasta treaba cu telefonul mobil, nedorind sa dau multi bani pe action camera...

2 răspunsuri:
| Apocalipsa22 a răspuns:

Vezi cauta si tu un supaort d telefon pentru bicicleta ca unul de maina dar nu de maina si sa stii c ales daca mergi pe teren acidentat findca camera telefonului n-are stabilizare optica tot o Actio Camera e mai buna. no s iasa niste filmati stralucite maia

| Apocalipsa22 a răspuns:

Scuze ca am scris prost am un telefon handicapat bun pentru. fiare vechi no sa iasa niste imagini stralucite mai bine ia-ti si o camera.de acsiune