| KNz9898 a întrebat:

Salut ma plimb destul de des cu bicicleta si as dori sa filmez momentele! Deocamdata nu am nicio camera sport, ma gandesc sa-mi cumpar pe viitor dar pana atunci am un telefon S4 care are o camera destul de buna! Stiti un mod cum as putea filma cu el? sa-l pun undeva? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Cyclades a răspuns:

Da. Exista in magazine un miniportofel (cauta varianta dura- din plastic) care se monteaza pe ghidon. Poti sa pui telefonul pe el si sa incepi sa filmezi. Incearca sa inclini telefonul usor inclinat spre in sus ca sa surprinzi peisajul pe unde treci si nu doar soseaua.

4 răspunsuri:
| Swyn a răspuns:

Da.poti achizitiona un suport pentru telefonul sau camera de filmat de pus pe ghidonul bicicletei.Cu siguranta vei gasi unul in magazinele de specialitate

| Stoica_Rares_1985 a răspuns:

Da

| Stoica_Rares_1985 a răspuns:

Da

| Stoica_Rares_1985 a răspuns:

Ma asuti si pa mine sa mi facc banii la minion rush.