| angel_2962 a întrebat:

Daca comand ceva de pe internet prin Posta Romana cum platesc?

5 răspunsuri:
| PaullaDeDe a răspuns:

Pur si simplu, iti vine un aviz de la posta ca ai un colet si trebuie sa mergi sa platesti la posta!

| AlexandruTeodor a răspuns:

Platesti la usa cand vine. O sa-ti dea toate detaliile la telefon ( de la ce-i de la care ai comandat ).

| violetamarcu a răspuns:

Ramburs, platesti la oficiul postal de la care ridici coletul.

| Ideeall a răspuns:

Pur si simplu iti trimite postasul un aviz acasa la adresa ta atunci cand coletul a ajuns la Posta Romana si atunci trebuie sa te duci in 3 zile la posta din localitatea ta pentru a ridica coletul. Prezintate cu buletinul, avizul si suma de plata.

| EnergyForFun a răspuns:

De obicei ramburs big grin