| Mary24 a întrebat:

Daca iei 4 la un examen, cum ar fi evaluarea nationala il picilaughing?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca esti din Bucuresti si cu medie de 4 intri la liceu dar daca nu, e belea si au zis-o la stiri vestea asta. Ceea ce priveste examenul poate ai noroc sa fi salvat.

| crackcrack a răspuns:

Nu nu il pici. Domnu minstru cel idiot ne-a asigurat ca toti vom intra la liceu...

| Ionicutza a răspuns:

Da. Dar inca nu ai de unde sa stii ca ai luat 4.Si chiar daca ai luat, Si tu stii ca ar trebui sa iei mai mult poti face contestatie! Dar ai grija! prin contestatie ori iti iese 5 ori...3! Bafta!

| Dumys23 a răspuns:

Legea a fost schimbata de catre ministru.Media de admitere se va face si cu 1!