| RaR a întrebat:

Salut,daca las pc deschis 9 zile non-stop pateste ceva? Adica seara pe la 12 jumate asa il las cu monitoru stins nu mai umblu la el pana dimineata.

Răspuns Câştigător
| tinka1 a răspuns:

Eu nu imi stang calculatorul cu saptamanile, deoarece este legat cu wifi-ul. Nu se va intimpla nimic, dar iti va veni sa platesti mai mult pe lumina.winking

8 răspunsuri:
| sodobar a răspuns:

Vrei sa castigi bani? trebuie sa dai like pe facebook sau pe twitter si primesti bani, cand strangi 15 euro poti sa ii scoti, inregistreaza-te! este gratuit,ai doar de castigat ca asa tii calculatorul deschis,nu strica sa faci niste banuti, la inceput nu o sa faci foarte multi bani dar pe parcurs o sa ajungi la sume frumoase, acesta este linkul http://www.fanslave.net/ref.php?ref=742597

| Gabbriell a răspuns:

Nu patesti nimic, doar ca vei consuma destul curent electric.

| cristian100 a răspuns:

Poate fae scurt-circuit si sa iti ia foc toata casa.Sau se poate strica se arde tot in el.O sa platesti de 2 ori cat o costat calculatoru curentulaughing.In concluzie nu face asta!

| KTAleen a răspuns:

O sa ai o surpriza la factura de curentwinking
mai da-i macar reset din cand in cand sau seteaza sa se inchida toate procesele atunci cand inchizi un program

| Chrisss23 a răspuns:

Se incinge...

| Flapy a răspuns:

Nu pateste nimic happy si eu l-am lasat 2 sapt aprins odata si nu a patit nimic big grin

| MihocBogdan a răspuns:

Nu cred ca are ceva, dupa un anumit timp intra singur in stand-by.

| PytzzyThhaDoolke a răspuns:

Pai daca il lasi deschis nu patashta nimica nimic. Decat ca ai facutura fara numar si ti se opreste veceul