| Shooter a întrebat:

De cateva zile pe Mozzila mi se misca in reluare cam tot pe facebook si pe youtube(pe youtube numai daca dau 1080p)...si pe facebook daca dau click pe o poza mi se deschide dupa 2-3 secunde.Am sters Cache si tot ce trebuie dar tot nu stiu ce are...inainte imi mergea perfect.Imi vine sa il sparg la cati nervi imi face.
Stiti ce pot face?

3 răspunsuri:
| dracu14 a răspuns:

Schimba browserul

| Shooter explică (pentru dracu14):

Pai mie imi place Mozzila si de asta ziceam ca nu mai stiu ce sa ii fac.

| dracu14 a răspuns (pentru Shooter):

Eu iti recomand google chrome, e mai rapid, mai usor de folosit, are pluginurile integrate si multe alte avantaje, dezinstaleaza mozilla si instaleaza chrome sa vezi ce bine merge