| vali54 a întrebat:

Salut, de curand am avut un vis urat cu un sarpe eram intro gradina cu multa iarba si venea un sarpe spre mine da nu imi facea nimic doar se invartea in jurul meu de vreo 10 ori sau mai mult s-a oprit si dupa aia am auzit o voce in capul meu si zicea "Ai grija fi atent" si dupa aia a inceput sa se invarte si dupa aia a plecat pana nu l-am mai vazut si m-am trezit. Stiti ce vrea sa insemne?

3 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Si eu am avut odata un vis cu serpii, serpii inseamna Moartestraight face...Cine stie te-o fi blestemat cineva sau o fi fost un simplu vis...ai grija de acum in colo, succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ai grija ca serpii pot insemna moartea!
Pe viitor sa ai mai multa grija de tine si roaga-te la Dumnezeu, o sa vezi ca n-o sa mai ai astfel de vise!
Te pup!

| vali54 explică (pentru anonim_4396):

Salut la toti de cand am visat sarpele viata mea parca e mai buna doar ca am descoperit o persoana care in ultimele luni s-a apropiat de mine si tot imi spunea intrebari despre mine adica ce secrete am... dar nu i-am zis nimic dar am capatat incredere in ea si vroiam sa ii spun dar atunci niste prieteni de ai mei au descoperit ce vroia sa faca adica vroia sa ma aive la mana cu ceva si ma manipuleze dar cand am aflat ne-am certat si a plecat si de atunci ma simt mult mai bine eu cred ca sarpele ala asta vroia sa ma previna dar nu sunt sigur.