| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am o bicicleta pe suspensii,si de curand a cedat o piesa care leaga cadrul undeva in partea de jos,chiar langa pedale, arata ca o bucsa dar nu stiu exact cum se numeste..de mentionat ca nu este axul de la pedale, este chiar langa el... vreau sa comand piesa pe net dar nu stiu cum se numeste

3 răspunsuri:
| pr0ph3t a răspuns:

Aceiasi problema o am si eu,am fost la cateva magazine cu piese de bicicleta si nimeni nu stie exact cum se numeste, un patron chiar s-a oferit sa intrebe la depozitul de unde primeste marfa si i-au zis ca nu au asa ceva, cred ca trebuie sa cautam la magazinele de afara, eu momentan am vorbit cu un strungar si trebuie sa-i duc bicicleta acolo sa vada despre ce-i vorba, daca rezolv ceva te tin la curent

| BounceOne a răspuns:

Eu zic sa te duci la un service de biciclete si iti pot spune ei cum se numeste piesa respectiva, si daca o au in stoc poate au si un pret bun la ea. Si daca te descurci tu sa o montezi, este si mai bine, ca sa nu platesti manopera montajului in service.

| pr0ph3t a răspuns (pentru BounceOne):

Nu am service in localitate, locuiesc in provincie, dar mersi pentru raspuns happy