| cLau000 a întrebat:

Salut.
Deci am o mica mare problema straight face
azi dintr-o data eram pe mess si vorbeam pana cand nu a mai fost nimic activ si mi s-a facut negru jos, adica mi s-a scos. nu am bagat de seama pana acum 30 minute.
Tin sa mentionez ca am incercat si de pe alt pc. aceeasi problema
deci dau sign in si imi apare fata, iar dintr-o data fara sa zica nimic imi apare din nou la pagina de sign in. Iar ce e ciudat e ca pe mess nu ma lasa, nici aici nici pe alt pc, nici pe telefon dar, pe e-mail ma lasa straight face Va rog sa ma ajutati happy

5 răspunsuri:
| frikk a răspuns:

Intra pe E-mail si dai d-acolo sing out.
sa nu fi si pe mess si pe E-mail in acelasi timp online ca se incurca intre ele.bafta

| frikk a răspuns:

Vroiam sa ma culc dar iti mai citesc o leaca comenturile rolling on the floor))))))))) merci love strucklove strucklove struck

| yoonny a răspuns:

Probabil ai intrat pe mail, nu poti sa stai si pe mess si pe mail in acelasi timp sau a intrat cineva pe idu tau thinking

| cLau000 explică:

Imi dau seama. voi faceti aici conferinta. nu are treaba e-mailul cu yahoo pot intra pe amun2 oricum, dar am uitat sa specific ca pe e-mail intram dar daca dadeam la sectiunea messenger erau toti offline. Oricum nu mai conteaza, ca azi mi-a intrat mersi oricum happy

| final a răspuns:

Vreau sa spun ca am patit exact acelasi lucru.Pe messenger nu ma pot loga de la nici un calculator. Daca incerc alt cont pe messenger intra fara probleme.pe Mail imi intra fara probleme insa pe messenger de pe mail nu ma lasa...