| SomebodyIsMe a întrebat:

Hei...nu stiti daca se pot afla parolele de mess? sa va povestesc... aveam o parola de mess de ceva mai mult timp si nu o stia nimeni si la un moment dat cand eram pe mess si am vrut sa ies..am dat sign out si mi-a zis ca sunt in mai mult locuri pe mess si de unde vreau sa ies, mi-a facut faza asta de mult ori(mentionez ca nu mi-am zis parola la nimeni) si am crezut ca mi-a spart cineva parola alta explicatie nu gasesc.mi-am schimbat parola dela mess si acum seara in timp ce vorbeam cu cineva imi iese dupa mess si apoi intra iar fara sa fac nimic.am dat sa ies si mi-a aparut din nou intrebarea aceea ca is in mai multe locuri pe mess si de unde vreau sa ies.acuma seara mi s-a intamplat de doua ori aceeasi faza, chiar nu stiu ce s-a intamplat, aveti vreo idee?(si nu eram nici pe mail cand mi s-au intamplat toate astea)va rog ajutati-ma

9 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Eu am vazut asa ceva si nici nu am auzit asa ceva. Nu intra "roboti" pe id tau.
Scaneaza-ti pc cu un antivirus, si, cel mai important, SCHIMBA-TI parolele de securitate! (alea 2 la care te pune sa raspunzi cand iti uiti parola; daca cineva te cunoaste destul de bine, o sa stie sa raspunda la ele!)

Răspuns utilizator avertizat
| StephyMonster a răspuns:

Așa se mai întămplă.Și mie mi s-a întămplat la fel.Sunt căteva programe dar conțin viruși așa ca îți sugerez să nu le descarci.Eu mi-am virusat calculatorul de două ori cănd am încercat să descarc programe deălea. Apropo, poate ai intrat de pe laptop sau de pe telefon, eu așa fac mai tot timpul, las messul aprins de pe laptop și îmi intră pe PC.Nu te speria!

| RawkFX a răspuns:

Asta nu este din cauza ca a intrat cineva pe messu tau este din cauza mailului ca asa am patit si eu de mai mute ori dar schimbatio parola pentru ori ce precautie

| qCristiana a răspuns:

Exista programe de aflat parole sau poate doar id tau are niste probleme tehnice sugerez sa iti faci alt id big grin

| SpeedRun a răspuns:

Cred ca ai intrat pe id tau un robot sau ceva de genu...
asa mi s-a intamplat si mie cu un id mai vechi

| whitesensation a răspuns:

Se pot afla doar daca ai un spy in calculator

| aTkz0r a răspuns:

Ai intratd e pe telefon cumva? Eu așa mai pățesc cu toate că ies.

| SomebodyIsMe explică:

Nu nu am intrat pe telefon si nici nu are cum sa ramana logat pe mail pentru ca tot timpu cand ies d epe mail dau log out