| FlacK a întrebat:

Salut.Deci am o problema cu Adobe After Effects cand vreau sa-mi pun un videoclip facut de pe telefon (format.mp4 ) spune ca nu merge ca nu suporta ce format ar trebui? si daca e asa ce program sa convertesc imi recomandati?

2 răspunsuri:
| mudokinss a răspuns:

Mai draga...e simplu descarca de pe Google programul WinAvi all in one videoconverter. ai pentru toate formatele in softul ala si e usor de folosit[doar iti alegi marca de tel. filmuletu si dai convert] Funda?

| IonutzOM a răspuns:

Http://video.online-convert.com/
site-ul asta iti converteste in toate formatele video. (din stanga iti alegi formatul in care vrei sa il convertesti formatul tau)