| Karu a întrebat:

Am o problema am facut un videoclip in Adobe After Effects CS4
dar cand il transform in format.AVI nu se aude nimic de ce?

Răspuns Câştigător
| Seby90 a răspuns:

Salut, cand il pui in render que trebuie sa selectezi sa plece si audio, trebuie bifat.

Ai putea vorba lui moise, sa ne lasi un screen cu details pe care le selectezi atunci cand esti inaitne de render que.

O seara buna.

2 răspunsuri:
| atoatestiitoarea a răspuns:

Cu ce il transformi? sunteul e in ac3? ia-ti cyberlink power director e cel mai usor de folosit si pe deasupra e complet
pentru a converti foloseste total converter are toate sistemele video.
e si avs dar trebuie niste parametrari

Răspuns utilizator avertizat