| PsychosocialGirl a întrebat:

Deci am telefonul LG Optimus One si mi-am descarcat aplicatia Messenger 1.5.0. Si dupa ce ma loghez, imi apare jos : " se incarca contactele online." Dupa ce s. a terminat de incarcat, toate contactele imi apar offline, chiar daca la calculator sunt online majoritatea. sad
Ce pot sa fac ca sa imi apara contactele online?

Răspuns Câştigător
| ktalin2k a răspuns:

Pentru pe buton din stanga(cel pentru setari) cand esti in mess si apare acolo setari
dai la setari si bifezi cel doar de contacte online si debifezi pe cei ofline
si gata
iti apar toti deoarece este setat sa-ti apara doar cei ofline