| JohannaStone a întrebat:

Ajutor! nu stiu ce prostie am facut la messenger, nu stiu pe ce am apasat de imi arata numai contactele care sunt online. pe cele offline nu le arata. Cum pot sa fac sa nu mai fie asa, sa imi apara toata lista cu toate contactele exact asa cum e?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Du-te la Contacts si click.O sa vezi acolo Show offline contacts, click peste si gata.Calmeaza-te!
Vezi ca langa cuvantul Contacts e o sagetuta, pe ea apesi sa intri la contacts! Hai, nu-i greu.

3 răspunsuri:
| Raya_9247 a răspuns:

Te duci sus pe pagina de messenger, acolo unde scrie Contacts dai clik stanga pe el, apoi cauti Show Offline Contacts si dai clik pe el si gata.Baftahappy

| BrokenBarbie a răspuns:

Fa click pe un contac, doar clik, adica sa fie mousul pe el si tine ctrl apasat si pe urma apasa F

| diawy a răspuns:

Cu Control+H se rezolva happy