| anonim_4396 a întrebat:

cum pot pune pe messenger i'm mobile sa apara ca am vazut ca si daca ma loghez pe telefon nu apare asa, am LG optimus cu android, nu stiu de ce nu apare. Dau funda la raspuns corect.

Răspuns Câştigător
| MeMe123 a răspuns:

De obicei la telefoanele cu android nu apare pentru ca telefonul tau are procesor si e considerat ca un calculator...dar de ce vrei sa apara?

1 răspuns:
| Iosuat a răspuns:

Pai este o bulinuta ca la calculator unde trebuie sa selectezi.Si ai si optiunea I'm mobile. Sper sa-ti fie de folos.