| laur92 a întrebat:

deci ma confrunt cu o problema legata de messenger... nu imi apare cand imi scrie cineva ceva pe mess atunci pe loc cum normal ar trebui... sunt nevoit sa ies si sa intru iar ca sa pot vedea mesajul

5 răspunsuri:
| Tailynne a răspuns:

Buna! Si eu am avut aceeasi problema si se pare ca i-am dat de capat, mi-am reinstalat din nou messengerul si iti recomant un messenger foarte bun (Yahoo! Messenger 11.5) :http://messenger.yahoo.com/download/.
Sper ca ti-am fost de ajutor.:-h

| micutafloare a răspuns:

Poate ai probleme cu netul, sau descarca un messenger, 11 e bun

| laur92 explică (pentru micutafloare):

Pai messenger 11 il am.am instalat si messenger 10, 9, 8 si tot asa imi face.si chestia aia ( ca nu-mi apare cand imi scrie cineva ) mi se intampla numai pe id-ul care il folosesc eu.am facut acum inca 2 id-uri noi si primesc imediat scrisu pe ele

| cok a răspuns:

Am si eu acceasi problema si nu stiu ce sa fac straight face

| Ella_9296 a răspuns:

Am patit si eu acelasi lucrutongue Si am instalat din nou Yahoo Messenger, si a mers