| alex2009 a întrebat:

Salut dupa atata timp am reusit sa vad si eu ultimul episod din sezonul 4 Prison break dar am cateva nelamuriri cum de a ajuns mikel in carucior si cum de a murit asa subit? a fost din cauza tumori care a avut-o la creer? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| alecs871 a răspuns:

Da, trebuia sa vezi si Final Break. Acolo arata ce s-a intamplat, cum a murit saracul sad

5 răspunsuri:
| daniDeeDee a răspuns:

Ce ai vazut tu, nu a fost ultimul episodwinking
bafta! happy

| alecs871 a răspuns:

A ales sa moara electrocutat si sa o salveze pe Sara ca oricum el stia ca va muri in scurt timp sad

| Sadd a răspuns:

Nu te-ai uitat la ultimul daca nu ai vazut cum a murit de a salvat-o pe Sara din puscaria aia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca mai e un episod: The final break;)
http://thepiratebay.org/search/the%20final%20break/0/99/0

| LoveNeverDies a răspuns:

Nu.a murit din cauza ca a salvat`o pe Sara din inchisoare.a murit electrocutat.crying