| Ghost_8926 a întrebat:

Salut, e cineva interesat sa scrie articole pe un site in timpul liber? Daca esti pasionat de un anumit domeniu si vrei ca ideile tale sa fie citite de sute de oameni atunci iti dam sansa sa postezi articole pe site-ul nostru. Din pacate momentan doar pe gratis este posibil... si poate in viitor si pentru bani, siteul fiind la inceput. Cine vrea sa faca parte din echipa site-ului meu sa lase aici id-ul lui de messenger unde va afla mai multe detalii.

4 răspunsuri:
| DjDOCALyN a răspuns:

Poi... vreau eu asasinu_total! fundoi?

| -=AleCS=- a răspuns:

Suna interesant, add bodeaalex13

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu, eu
Contacteaza-ma la id: someoneknownyou@rocketmail.com

| Ghost_8926 explică:

Mai vrea careva?