| Cosmyyy96 a întrebat:

Cine doreste sa faca cu mine un site in care sa avem vizitatori foarte multi nu stiu sa vina cu o idee de exemplu de anunturi gratis asa si sa se priceapa la site-uri sa faca, cumpar e domeniu+webhost cine e interesat sa lase aici id-ul!

4 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Daca e in wordpress ma bag...narcis_c2007

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merg manelele, astea aduc oameni. Tot timpul va fi plin de ţigani în România, deci e una din variante.

| Rollexx a răspuns:

Salut, te gandesti cumva sati deschizi o comunite sau orice alt ceva dar nu ai WebHost? ei bine ai sansa sa castigi o gazduire Web pe 2 luni. Esti doar la un Click distanta = http://galaxygaming.ro/....../index.php

| remus31 a răspuns:

Iti pot vinde eu un site exact ca www.anunturitop.ro daca te intereseaza.