| LauBau a întrebat:

Salut, eu si prieteni mei vrem sa mergen la UNTROLD vara asta, cum procedam, cumparam bilet de acum sau mai asteptam?

2 răspunsuri:
| Ilovemykingalin a răspuns:

Cumpăra bilete și eu am fost la Untold anul trecut și prietenă mea nu a vrut să își cupere o dată cu mine biletele și vroia să și le cumpere în ultima sută de metri și nu a mai găsit nimic deci îți recomand să ți le cumperi de pe acum pentru ca se vor vinde toate și poate ne întâlnim la Untold pentru ca merg și eu anul acesta

| LauBau explică (pentru Ilovemykingalin):

Tu ai cumparat bilete deja?