| Merishoor a întrebat:

Salut

Eu vreau sa-i scriu o scrisoare lui Mosi Craciun adica "MaMa si "TaTa"
si eu imi doresc un laptop

Pentru cea mai buna scrisoare primeste fundita:X

Răspuns Câştigător
| Micheille a răspuns:

Draga Mosule.

Am fost cuminte, am incercat din rasputerii sa invat, m-am purtat frumos, parintii mei sunt un dar de la Dumnezeu, sunt calmi, ma ajuta, si sper Mosule...sa-mi aduci un laptop.promit ca am sa ma joc pe el, am sa il ingrijesc, si cu parintii mei am sa ma port frumos, am sa invat la toate materiile cate un pic.Si dupa aceea cand voi fii mare.Promit ca tot ingrijit va fi.Si il voi folosiii in scopuri logice, promit.Si imi voi iubii parintii, si laptopul, dar mai mult parintii, si am sa am grija Mosule de laptop.

Cu drag iubire si entuziasm...(aici scrii numele tau)

6 răspunsuri:
| cretudaniel99 a răspuns:

Draga mos craciun
ma numesc... am invatat bine, am ascultat de parinti, toti profesori ma lauda si ma dau drept exemplu pe la alte clase si am vrea daca se poate sa imi aduci si mie te rog frumos un laptop
iti multumesc mult mosule.
dai si tu funda

| TVD a răspuns:

Mai bine te duci la mama ta si ii zici ce ai vrea sa-ti aduca mos craciun tongue si numai stai sa scrii scrisori si etc...

| ionik13 a răspuns:

Draga Mosule,

Ma numesc( ). Sunt din?( )Anul asta am realizat( _, facut., invatat., ..ascultat.Mi-as dori un laptop(poti da exemple de care model, pentru ce)
Iti multumesc si astept sa vii!

| Gya_4162 a răspuns:

Draga Mosule si Draga Craciunita

Cum bine ati observat anul acesta am facut eforturi deosebite la scoala si am invatat dupa puterile mele. V.am ascultat si nu am iesit din cuvantul vostru. Am facut doar ce am crezut ca e bine. Dupa cum bine stiti am facut tot ce mi. a stat in putinta pentru a va ajuta. Doar asa mi.am gasi curaj cu ocazia Craciunului sa va rog foarte frumos sa imi ofeiti si mie o atentie mai deosebita.
Anul acesta am crescut asa ca imi doresc si un cadou putin mai mare. As dori un laptop. Daca bunul si darnicul Mos mi l.ar darui promit ca nu voi iesi din cuvantul vostru.
Va iubesc mult. Sarbatori fericite, multa sanatate si tot ce va doriti. Daca v.am suparat in acest an greu promit ca la anul voi fi mai ascultator!

| Play4Fun a răspuns:

Draga mosule,
Stiu ca nu am fost prea cuminte, dar am incercat sa invat si sa iau note cat mai bune dar acum nu stiu ce crezi tu si este decizia ta ce imi vei da. Eu mi-as dori foarte mult un laptop si chiar daca nu-mi vei aduce un laptop tot esti cel mai bun. Multumesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragu mosului cum o sa primesca.