| aligherghe a întrebat:

Va rog ajutati-ma. Am de facut o scrisoare pentru mos craciun si nu stiu cum sa fac trebuie sa scriu ce imi doresc, dar nu vreau sa scriu ca vreau nu stiu ce jucarii ceva original sunt in clasa a VIII-a si nu vreau sa scriu chestii de copii de 4 ani. Va rog ajutati-ma urgent. dau fundita, da-ti-mi un exemplu de scrisoare, vreau sa fie ceva frumos.

Răspuns Câştigător
| Merry3ux a răspuns:

Este un proiect la romana? daca da poti sa scrii si tu ceva de ge nu :
Draga Mos Craciun
Anul acesta stiu ca am crescut cam mare si nu imi mai trebuie jucarii, dulciuri, dar facand parte din generatia jocurilor pe Pc(sau altceva ce iti place tie) eu as vrea sa imi aducisadsi aici spui ce vrei tu) ex:Mp4; laptop, haine de nu stiu ce gen iti place tie, sau de exemplu:plovarul pe care l-am vazut cand am fost cu mama in oras; chestii ce iti plac tie, sau simplu poti sa zici ca vrei sanatate pentru tine si toata familia ta, fericire, craciun si an nou fericit, si ceva despre familia ta, poti sa mai spui ca deaba astepti sa vina ai facut deja bradul si il astepti cu prajitri si lapte cald, sau altceva! sper din tot sufletl ca ti-am fost de ajuutor si daca tot nu esti lamurit trimite-mi un mesaj si iti pot da si mai multe detalii!