| djacido a întrebat:

Fac breakdance de 9 luni si acum 2 luni m-am apucat de fumat.Pana acum nu am avut nicio problema cu oboseala -- ca se zice ca daca fumezi obosesti mai repede -- se poate intampla ca pe parcurs sa obosesc mai repede daca continui sa fumez? Multumesc pentru raspuns.

Răspuns Câştigător
| Bobo28 a răspuns:

Pai prin fumat iti distrugi plamanii si este clar ca din ce in ce mai mult o sa obosesti cu timpul. Daca vrei sa faci acest sport doar de distractie nu este chiar asa de important dar daca vrei performanta fumand nu o sa reusesti.Parearea meabig grin