| anonim_4396 a întrebat:

Salut fetelor! Voi ce ati face daca baiatul pe care il placeti si-ar face o freza urata care nu i se potriveste deloc?

8 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Un mic sfat: nici o freza nu e urata. Doar ca, daca un tip trece de la parul lung la parul scurt, e o diferenta ca de la cer la pamant, si vreo 3-4 saptamani va arata ciudat chiar urat pentru ca tu te'ai obisnuit altfel cu el.
E doar un exemplu. Nu mai fii atat de superficiala, si treci peste faptul ca are o freza urata.

| Romancutza a răspuns:

La-s complimenta, dar cu putina ironie, sa-si dea seama.

| foxi a răspuns:

E freza lui. posesivo! Ce vrei sa faci?

| phineass a răspuns:

Daca tu crezi ca si altii cred ca nu ii sta bine asa cum a ales el si daca tu chiar tii la el ar trebui sa ii spui pentru ca nu cred ca iar conveni ca alti sa rada de el doar pentru ca a ales ceva nepotrivit.

| v1sE a răspuns:

Ce intrebari banale straight face

| IchHabeKeineName a răspuns:

Ii va creste intr-un timp si poate te obisnuiesti si tu cu freza luibig grin

| Smarandica a răspuns:

I-as zice ca nu imi place si l-as sfatui cum sa si-o facatongue Cu siguranta o sa tina cont de parerea mea pentru ca ma iubeste

| Cathy_1290 a răspuns:

Simplu! Nu imi mai place de el.