| ClassyMadafaca a întrebat:

Fetelor va place ca sa fiti mangaiate pe fund de baiatul pe care-l placeti?

28 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

De toti. Si plesnit chiar

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Unora le place, altele se "curenteaza" (in sensul nu tocmai placut), si daca le cuprinzi de spate.
Deci, depinde de p ** da!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricat de mult as tine la el, dar daca ar face chestia asta, i-as trage o palma sa o tina minte!

| ToKen a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti frigida?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ToKen):

Nu. Dar nu mi se pare normal sa faci acest gest. Un baiat serios si educat nu ar face asa ceva. Poti mangaia fata si in alte locuri. Trebuie sa te porti civilizat.

| ToKen a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu a specificat contextul, totusi.
Nu e neaparat s-o faca in locuri publice.

| ClassyMadafaca explică (pentru anonim_4396):

Daca un baiat nu face un gest de genul asta il faceti fraier si retras, etc. Si dupa va plangeti ca nu va place nimeni, sau altfel de probleme de genul acesta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ClassyMadafaca):

Nu m-am referit la asta. Sa se poarte normal, ca nu suntem in jungla!

| whatevernvm a răspuns (pentru ToKen):

Likeee

| UnBroken2016 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si iubitului tau i-ai da una daca ar face asta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Curios?

| UnBroken2016 a răspuns (pentru anonim_4396):

Oarecum. Vroiam sa vad cat esti de ciudata. Una e sa ii dai una unui necunoscut ca face asa ceva, dar iubitului tau? Trebuie sa fii foarte ciudata

| anonim_4396 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Eu m-am referit la un baiat oarecare nu la iubitul meu. Una e sa plac pe cineva si alta e sa iubesc.
Lasa-ma sa fiu eu ''ciudata'' in felul meu si nimeni nu o sa ma arate cu degetul pe strada.
In cazul in care ne despartim sa imi aud ''vorbe'' ca '' aia ma? m-a lasat sa ii pun mana peste tot''. Nu, mersi.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor Pun pariu ca esti una din alea care face sex cu lumina stinsa mereu doar ca sa nu aiba el ce sa spuna despre tine cand va despartiti.

| whatevernvm a răspuns (pentru UnBroken2016):

Nu te obosi, tipa e o cauza pierduta.

| ToKen a răspuns (pentru anonim_4396):

Spui ca te referi la un oarecare, yep?
Mai sus ai zis ca "oricat as tine la el".

| anonim_4396 a răspuns (pentru ToKen):

M-am referit la un prieten, nu la persoana cu care imi voi petrece toata viata.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru whatevernvm):

Stiu dar ma amuza astia ca ea care se dau vegetarieni dar nu au mancat legume in viata lor, daca stii ce vrea sa zic.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru ToKen):

Se contrazice singura

| ToKen a răspuns (pentru UnBroken2016):

Daa, vad.
Culmea singuratatii - sa te contrazici singur.

| Oana92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aham. Esti genul care face sex cu lumina stinsa, stand pe spate si asteptand ca el sa faca totul. Intr-un mod civilizat, fireste! Bravo, esti pe drumul cel bun...laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Oana92):

Nu crezi ca asta nu te priveste pe tine?

| whatevernvm a răspuns (pentru UnBroken2016):

Tipa e limitata si se ghideaza dupa niste "principii" pe care doar ea le intelege. Sa nu mai zic ca o freaca mai mult ce zic altii despre ea decat placerea ei personala. N-are rost

| UnBroken2016 a răspuns (pentru whatevernvm):

De ce tot isi sterge raspunsurile?

| whatevernvm a răspuns (pentru UnBroken2016):

Nu e prima data. S-a mai facut de rahat de cateva ori pe site dupa niste faze

| ToKen a răspuns:

Tinere domn.
Daca n-o sa-i placa faptul' c-o mangai pe cur, o sa-ti f**a o copita in bot. Simplu.
Nu, n-am facut-o vaca pe prietena ta.

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Da, dar atunci cand trebuiewinking

| DarkCrina a răspuns:

Da. Nici cateva palme nu strica.