| basy a întrebat:

Salut fratilor pentru cei ce urmaresc programul histori si mai exact vizionati RAZBOIUL DEPOZITELOR.Stiti ca uneori Darrel sau Jarrod si Brandi vin cu niste masini ford. Ce model de la FORD sunt acelea?

3 răspunsuri:
| IulianDornianu61 a răspuns:

Dave avea niste camioane destul de mari. alea ce model erau oare?

| boss97 a răspuns:

Salut,ma uit si eu, masinile acelea le tot schimba, volvo, si alte marci de a lor.

| axell890 a răspuns:

Serialul razboiul depozitelor http://www.youtube.com/channel/UCSduZrLn6ktjg5nI9q6U90A epiisoade HD