| AdisorcAge a întrebat:

Salut,ieri m-am batut cu un coleg din clasa Intai [mentionez ca sunt clasa a 6 a], iar eu nu i-am dat niciun pumn iar el ma invinetit. la ureche la picior in fine. este tigan si mi-e frica sa fac ceva impotriva lui ca are foarte multi prieteni care ma vor bate. si nu stiu ce sa fac nu mai pot merge la scoala de frica.
va rog ma ajutati? la parinti mi-e frica sa le spun ca sunt exigenti si ma cearta ca dc m-am batut. nu a fost intentionat

Si a 2 a intrebare:
Vineri voi avea prima lectie de inot la avansati, si sunt putin emotionat, imi puteti da niste sfaturi care sa imi prinda bine :? va multumesc.

5 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

Nu trebuie sa iti frie frica doar ce se poate intampla? stai calm in al doilea rand daca nu vrei sa il bati gandeste-te ca el nu are ce ai tu si el mananca jumate din ce ai tu + ca el va ajunge un vagabond care o sa cerseasca in fata casei tale intr-o zii si stai calm ca daca nu il bati tu si daca o continua asa o sa deea de unu care o sa il bage in spital odata si odata big grin

Răspuns utilizator avertizat
| HenkyPenky a răspuns:

Pai unu la mana, eu zic sa vb cu ai tai si sa le explici daca iti e asa panica de el. Sa iti strangi si tu prieteni si el si sa iasa urat mai bine asa ...Pt a doua intrebare nu te pot ajuta dar iti urez bafta! tongue

| jupiter530 a răspuns:

Pentru intrebarea 1 scuze k iit zic dar esti un prost il bateai pe loc si duapa aia iti adunai daca venea cu gasca tio adunai si u pe a ta si gata.3-4 telefoane 3-4 vizite si gata e langa tn.ma rog asa e la mn.macar de 2 ori pe luna vin acasa vanat la ochi.si cu cine mam batut erau mai mari cu 2 ani k noi dar le-am trasolaughing

si intrebarea 2: fa-ti cv prieteni si vb cu ei pe urma o sa ti se largrasca prieteniiwinking o sa vezi funda?

| andreiboss8000 a răspuns:

E in clasa intai si are vreo 11 ani ma eu am un tigan de 15 ani in clasa