| Xylic a întrebat:

este vorba despre un coleg din clasa mea ( e mai inalt ca mine, mai fortos, dar e bata la toate obiectele ) si noi ne tot certam, el isi batea joc de mine, ma facea de ras... pana intr-o zi pana cand la ora de sport nu ma lasa in pace, pe loc am innebunit, am facut o criza de nervi, imediat m-am dus la el si i-am zis BA TU CE NAIBA VREI DE LA MINE SA NE BATEM SAU CE...
Asa, dupa ora de sport zis ca ma bate, dar dupa ce am iesit din scoala i-am zis:
- Ba Bogdane, ia uitate oleaca...
Si l-am batut de i-au sarit capacele, si dupa aia nu s-a mai luat de mine, ca ii era frica, dar acum in clasa a 7a, iar incepe.I-am zis ca-l bat iarasi, dar nu ma crezut, si iar-si ne-am batut dar de data asta a fost pe o straduta spre casa, si am inceput amandoi odata, el dadea cu pumni unde apuca, eu eram cam confuz, mi-a dat una la ochi, ma invinetit ( asa simteam eu) dupa cu toata furia i-am dat si eu la nas, l-am trantit pe jos, i-am dat un picior in coaste, unu in ochi, unu in nas...

A 2 zi la scoala, diriga spune, de ce l-ai batut? Si ochiu asta vanat e de ieri nu? (nu era invinetit tare dar el aveam naspu rupt, si ochiu mai vanat ca al meu ) Si dupa i-am zis doamnei diriginte ca el a inceput. Dar de data aceasta el a inceput pentru ca l-am atins cu putina zapada pe fata cand dadeam cu picioru in zapada si el a is ia vino tu aicea tupeistule, si m-a prins de la brau, si eu pe loc am reactionat si l-am luat de gat, el a incetat si dupa cu injuraturile spre mine.
Si intr-un final tot se ia de mine, si cand au ceva ca imi reproseaza el, innebunesc si imi vine sa il OMOR

CUM MA POT CALMA SA NU O MAI IAU RAZNAA?

3 răspunsuri:
| buburuza2007 a răspuns:

Arata-i un deget si mergi inainte, nu-l mai baga in seama, ignora-l si o sa se calmeze singur

| Azµre a răspuns (pentru buburuza2007):

Epic!

| buburuza2007 a răspuns (pentru Azµre):

Mersi mersi