| AlecsandraKnelinkten a întrebat:

Salut (: Imi poate spune cineva cum imi pot schimba imaginea de profil, cum sa zic, pe Tumblr? Tocmai mi-am facut un profil de Tumblr si am nevoie de niste ajutor cu toate chestiile legate de acest site. Cine ar putea sa ma ajute? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| queerkulture a răspuns:

Dashboard-ul nou e de ****. In fine.
Te duci pe blogul tau si dai "settings". O sa vezi acolo mai multe optiuni prin care iti poti modifica profilul.
Bafta.

| RoseXD a răspuns:

Te duci la dashboard, dai click pe numele sitului tau[e langa dashboard] >>settings>>Portrait Photo big grin