| Frankenstein a întrebat:

Hello. Mi-am facut un cont tumblr si as avea nevoie de putin ajutor. Vreau sa stiu cum sa-mi schimb niste chestii cand se deschide site-ul si altele. Vorbesc prin mesaje sau pe mess. Ms anticipathappy

Răspuns Câştigător
| kiteen a răspuns:

Sus de tot, in coltul din dreapta vei vedea un buton Preferences, apesi pe el, apoi pe Customize (tot dreapta sus).

La Info vei putea scrie informatii despre tine si titlul blogului tau;
La Theme iti vei alege Tema (designul pe care il doresti pentru site-ul tau);
La Appeareance vei schimba backgroundul, culoarea textului, culoarea linkurilor. tot ceea ce tine de culori si text;
La Pages iti vei putea creea pagini;
Iar la Advanced vei selecta ceea ce doresti;

Multa bafta!