| kristi22 a întrebat:

Imi puteti spune cateva pareri despre Samsung Galaxy Note?

2 răspunsuri:
| MyMindRules a răspuns:

Este unul dintre cele mai bue telefoane de la Samung.;)
http://www.emag.ro/samsung-n7000-white-galaxy-note/pd/EKPCDBBBM/
Bft!

| io2009io a răspuns:

Galaxy Note 10. 1 – tableta Samsung echipata cu S-Pen

În cadrul Mobile World Congress 2012, Samsung a anunţat lansarea GALAXY Note 10. 1, care extinde experienţa GALAXY Note în ceea ce priveşte creativitatea, productivitatea şi învăţarea. Cu un display de dimensiuni impresionante, GALAXY Note 10. 1 oferă funcţionalitate multi-screen, pentru a maximiza eficienţa atunci când vine vorba despre învăţat, muncă sau activităţi creative. Mai exact, funcţionalitatea …