| Omulbagacios a întrebat:

Imi spuneti si mie niste jocuri gen adevar sau provocare cat mai rapid?

Răspuns Câştigător
| Nykol2804 a răspuns:

"Am picat intr-o fantana"
Se iau mai multi indivizi. Se pun unul langa altul. Un individ se duce in fata lor si altul ii acopera ochii, in acest timp ceilalti isi schimba pozitia in care erau. Persoana careia i'au fost acoperiti ochii spune: Am picat intr'o fantana, cel care i'a acoperit ochii spune :La cati metri? iar acesta trebuie sa raspunda: 1, 2, 4, 6 metri cati vrea. Cel care i-a acoperit ochii intreaba: Si cine te-a salvat? in acest moment individul "cazut in fantana" arata cu degetul sper cei asezati in fata lui. Cel/cea ales/aleasa se ridica si vine in fata acestuia.Personajul nostru ( cel cazut in fantana) este intrebat: Unde te-a sarutat? In locul in care a ales acesta este sarutat si dupa felul in care este sarutat trebuie sa isi deie seama cine este persoana pe care a ales-o.
Si atunci daca a ghicit cine este persoana care a sarutat este cazuta intr-o fantana si cealalta se duce langa restul.
Sper ca ai inteles ceva happy

3 răspunsuri:
| Nykol2804 a răspuns:

Cel cu sticluta big grin ori cei doi unde s`a oprit sticluta se saruta indiferent de sex sau macar se pupa pe obraz ori isi pun o provocare big grin

| Omulbagacios explică (pentru Nykol2804):

Asta il stiu... Altele mai stii?